fbpx

Poznaj rozwiązanie na to wyzwanie !

 

Gdy brakuje w biurze czy mieszkaniu miejsca, lub na jakiś czas trzeba coś przechować, nie jest łatwo znaleźć dobre rozwiązanie w dostępnej cenie.

Dodatkowo, samemu trzeba zazwyczaj dźwigać, przewozić i układać przechowywane przedmioty.

Gdy jest coś potrzebne, zwykle nie wiemy, do którego kartonu coś włożyliśmy, tracimy siłę i czas na przeglądanie wszystkich po kolei i denerwujemy się, że nie możemy tego znaleźć.

Nasza najnowsza usługa Przechowywania jest inna. Jakie masz możliwości?

  • Przechowywanie per wykorzystana powierzchnia. Płacisz TYLKO za przestrzeń, którą wykorzystasz – idealne rozwiązanie na przechowanie mebli, sprzętu AGD, RTV, własnych kartonów z rzeczami.
  • Przechowywanie w solidnych plastikowych pojemnikach, dostarczanych i odbieranych bezpośrednio od Klienta – idealne rozwiązanie na przechowanie dokumentów, materiałów marketingowych, rzeczy prywatnych.

Najważniejsze zalety naszej usługi magazynowania:

  • Usługa door-to-door – cała logistyka jest na naszej głowie
  • Zadbany i czysty magazyn na naszą wyłączność
  • 24h monitoring obiektu, alarm, kamery przemysłowe
  • Wytrzymałe, nieprzemakalne i plombowane pojemniki na rzeczy, które do tej pory przechowywałeś w nietrwałych, podatnych na zniszczenie kartonach
  • Katalog online przechowywanego mienia – wiesz, co u nas przechowujesz

Każdego dnia w naszej pracy spotykamy się z Klientami, którzy mają jakieś zmiany w biurze, tymczasowo potrzebują przechować meble, dokumenty, małe AGD, szybko sprawnie i pod kontrolą. Dlatego podjęliśmy współpracę z Partnerem, który ma gotową infrastrukturę i doświadczenie. Wspólnie możemy zapewnić najwyższy standard i wygodę usług.

Jeśli potrzebujesz profesjonalnej usługi magazynowania, zadzwoń do nas: 662 235 387

 

Imponujący Magazyn-a to tylko mały fragment