fbpx

szkolenia, trening, inwentaryzacje

Firmę Golden Training tworzą ludzie, którzy w branży szkoleniowej pracują od lat. Pracownicy są dynamiczni, otwarci, kreatywni a ich wspólną pasją jest organizowanie szkoleń. Szkolenia skierowane są głównie do urzędników administracji państwowej.

 


Firma CKZ.PL jest obecna na rynku usługowo-handlowym w branży informatycznej począwszy od 1995 roku. Obsługuje informatycznie na miejscu u Klienta oraz doradza w sferze rozwiązań informatycznych. Obecnie obsługuje: jednostki administracji państwowej, zakłady produkcyjne, firmy prywatne, hurtownie i szkoły. Cieszy się dużą renomą i słyniemy wśród Klientów z niezawodności i pewności działania. Pracuje 24h/dobę.


Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych IFR stawia sobie za cel integrację środowiska, wspieranie rozwoju oraz pomoc w rozwiązywaniu specyficznych problemów przedsiębiorstw rodzinnych (jak sukcesja, konflikty czy doskonalenie kadr), wymiana doświadczeń, a także promowanie idei wolności gospodarczej, państwa prawa, społeczeństwa obywatelskiego oraz standardów etycznych.

Fundacja Firmy Rodzinne powstała z potrzeby działania na rzecz firm rodzinnych przez firmy rodzinne. Celem fundacji jest m.in. integrowanie i umacnianie firm rodzinnych, wspieranie działań firm rodzinnych w rozwoju, promowanie standardów etycznych w prowadzeniu działalności gospodarczej, promowanie idei wolności gospodarczej.

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców inicjuje i wspiera wszelkie działania zmierzające do wyeliminowania z polskiego prawodawstwa ograniczeń działalności gospodarczej przekraczających wymagania UE i tym samym wyrównania szans konkurencyjnych pomiędzy polskimi i europejskimi przedsiębiorstwami.

sprzęt do inwentaryzacji

Firma Torell prowadzi działalność z zakresu wyposażenia oraz serwisu urządzeń elektronicznych. Oferta firmy Torell dostosowana jest do indywidualnych potrzeb klienta, oparta o nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz wysokiej klasy urządzenia. Dzięki profesjonalizmowi i rozbudowanej sieci sprzedaży firma Torell jest pionierem w swojej branży.