fbpx

Kilka faktów o Nas

W branży finansowo księgowej pracujemy od ponad 30 lat. Projektami inwentaryzacyjnymi zajmujemy się ponad 20 lat.

Obsługujemy największe polskie i międzynarodowe firmy, ponieważ stosujemy podejście „simplicity” czyli prostoty w projektowaniu, działaniu i raportowaniu.

Naszym priorytetem jest tempo realizacji projektów, z uwzględnieniem  optymalizacji kosztów.

Nasza Metodyka Inwentaryzacje PRO to kilkustopniowe prowadzenie procesu inwentaryzacji, gwarantująca kompleksowe działanie dopasowane do potrzeb firm z każdej branży. Ponadto Nasza Metodyka może być wykorzystywana szeroko nie tylko do Inwentaryzacji ale całościowego prowadzenia procesów związanych z zarządzaniem majątkiem trwałym.

Krok pierwszy Metodyki Inwentaryzacje PRO to Przygotowanie, czyli szczegółowe zapoznanie się z potrzebami, warunkami i możliwościami Klienta oraz opracowanie pełnej dokumentacji, w tym Planu Projektu, Instrukcji Inwentaryzacji oraz Harmonogramu Ogólnego i Szczegółowego;

Krok drugi  to Realizacja, czyli spis z natury wedle ściśle opracowanego harmonogramu, przeprowadzony przez doświadczonych specjalistów i na nowoczesnym sprzęcie;

Krok trzeci to Zakończenie, czyli rozliczenie wyników spisu do bazy Klienta, zarówno ilościowe, jak i wartościowe, a także przekazanie pełnej, zgodnej z ustawą i przepisami dokumentacji władzom inwentaryzowanej firmy.

Jednak tym, co najbardziej wyróżnia opracowaną przez JKF for Value Metodykę Inwentaryzacje PRO, jest krok czwarty – Rozwój, czyli wsparcie Klienta w szeroko rozumianym zarządzaniu majątkiem pomiędzy kolejnymi inwentaryzacjami. W ramach tego etapu, firma wskazuje swojemu Klientowi miejsca do poprawy w dotychczasowym ewidencjonowaniu, przedstawia Raporty Rekomendacyjne, pokazuje obszary do rozwoju, organizuje specjalistyczne szkolenia dla pracowników, którzy na co dzień zajmują się majątkiem firmy, przeprowadza liczne audyty oraz wdraża rozwiązania informatyczne, znacząco ułatwiające bieżące zarządzanie majątkiem.

Metodyki Inwentaryzacje PRO  sprawdziła się w ponad 1200 przedsiębiorstw w Polsce i na ternie Unii Europejskiej.

NASZA WIZJA

Celem JKF For Value jest dostarczanie usług oraz wiedzy najwyższej jakości. Nasz zespół elastycznie dopasowuje się do potrzeb poszczególnych Klientów, za każdym razem realizując projekt „szyty na miarę”.

Dzięki procesom, które stosujemy, nasi Klienci mogą być pewni, że na JKF For Value można polegać, a informacje przez nas dostarczane są wiarygodne i profesjonalne.

Stosując nowoczesne technologie ułatwiamy pracę sobie i naszym Klientom. Potrzeby Klientów są nie tylko naszym priorytetem, ale również bodźcem do rozwoju oprogramowania, które usprawnia procesy związane z majątkiem firm.

CO NAS CHARAKTERYZUJE?

Jesteśmy bardzo zgranym zespołem i możemy na sobie polegać, dzięki czemu potrafimy efektywnie współpracować w niestandardowych sytuacjach.

Każdy z nas wnosi do firmy wiedzę, doświadczenie i nowe pomysły.

Naszą nadrzędną zasadą jest jakość i rzetelność, dlatego zatrudniamy najlepszych pracowników na rynku.

Dobrzy ludzie to podstawa każdego projektu, a co za tym idzie powodzenie całej Firmy.
Dobrze że w JKF For Value się o tym pamięta.

Dyrektor HR

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy realizować projekty w kilkudziesięciu miejscach w Polsce jednocześnie. Nie zawahamy się gdy Klient będzie potrzebował wieloetapowego projektu w całej Europie.

Zespołami spisowymi objechaliśmy już Francję i Włochy każdego dnia otrzymując najlepsze noty od przedstawicieli Klienta w zagranicznych oddziałach. Dla nas nie ma bariery proceduralnej, językowej, czy organizacyjnej z którą byśmy sobie nie poradzili. Do tego jesteśmy korzystniejsi cenowo niż nasi konkurencji z UE.

NASZE ATUTY TO:

♦ Rzetelność i doświadczenie
♦ Dyskrecja
♦ Szybkość działania
♦ Elastyczność i indywidualne podejście
♦ Przejrzystość naszych działań

Polityka Bezpieczeństwa Danych JKF For Value

Każdego dnia podczas realizacji [projektów mamy dostęp do często wrażliwych danych Naszych Klientów. Szczególnie ważne jest dla nas ich bezpieczeństwo. Opracowaliśmy Politykę Bezpieczeństwa Danych po to aby nie tylko Nasi pracownicy ale przede wszystkim Nasi Klienci i Współpracownicy wiedzieli jak ważna jest ochrona danych osobowych. Chcieliśmy aby wiedzieli jakimi zasadami się na co dzień kierujemy. Nasze wskazania są zgodne z polityką RODO oraz zdrowym rozsądkiem. Uważamy bowiem że zasady te nie są po to aby mieć je na papierze, ale aby je stosować w codziennej pracy.

Polityka czystego biurka, archiwizacji dokumentów, hasłowania plików z danymi to już dla nas standard.

Zapraszamy do zapoznania się z treścią tego dokumentu.

Polityka Bezpieczeństwa Danych JKF For Value Sp. z o.o.