fbpx

W BIZNESIE BAZUJEMY NA REKOMENDACJACH, BO NAJSZCZERSZE JEST SŁOWO KLIENTA.

 

JKF For Value jest solidnym partnerem uznanych na rynku przedsiębiorstw – od grup kapitałowych, banków, hoteli, po małe i średnie firmy.

Nasza wiedza wywodzi się z praktyki – do tej pory przeprowadziliśmy ponad 11 tysięcy spisów i pełnych inwentaryzacji majątków firm w Polsce, jak i za granicą.

Skuteczność oraz profesjonalizm naszych działań potwierdzają liczne listy referencyjne oraz stale powiększająca się baza Klientów.

Nasi Klienci korzystają z naszej wiedzy i doświadczenia wtedy, gdy:

♦ Firma przygotowuje się do zmian, sprzedaży częściowej lub całkowitej i potrzebuje inwentaryzacji do wyceny posiadanego mienia

♦ Firma planuje zakupy środków trwałych  lub chce optymalnie wykorzystać swoje zasoby, aby zmniejszyć koszty inwestycji,

♦ Firma potrzebuje rzetelnie zinwentaryzować i wycenić majątek firmy,

♦ Sposób przechowywania towarów w magazynie i gospodarka magazynowa wymagają kontroli, doradztwa, lepszej organizacji

♦ Zdarzają się nieprawidłowości w zarządzaniu środkami trwałymi czy towarami lub zachodzi podejrzenie o błędach czy nieuczciwości

♦ Firma potrzebuje wprowadzić usprawnienia w działach księgowości i/lub administracji

W każdym z opisanych, jak i w innych przypadkach nasi Klienci zgłaszają się do nas z potrzebą. Czasem dokładnie wiedzą jaką, czasem po prostu z problemem. W każdym przypadku nasi specjaliści znajdują rozwiązanie i ofertę szytą na miarę.

Dowodem potwierdzającym że wiemy co robimy, jest każda zawarta tu referencja, list polecający.

Bardzo wszystkim naszym Klientom dziękujemy za przemiłe słowa i chęć podsumowania wspólnych działań również w formie pisemnej rekomendacji.

Finanse

Zdrowie

Technologie

Naszą największą dumą są nasi Klienci, każdego z chęcią zapraszam do tego zacnego grona.

Dyrektor Handlowy

Hotele i gastronomia

Instytucje publiczne

Biznes

Energia

PRODUCENCI